Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

24 marca 2024

Pokaz mody wiosennej. Dzieci zaprezentowały specjalną kolekcję

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

To już drugi pokaz mody w wykonaniu młodszych i starszych przedszkolaków# ze Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie.

To właśnie tak przywitaliśmy wiosnę w naszym dziewierzewskim przedszkolu. Na czerwonym dywanie dzieci zaprezentowały kolekcję wiosenną. Od stylu eleganckiego po wygodny, sportowy outfit. Modelki i modele niczym z okładek modowych magazynów, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci kroczyły po czerwonym dywanie przy dźwiękach muzyki, a wokół błyskały flesze aparatu fotograficznego.

Wszyscy uczestnicy pokazu zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

A tym czasem zapraszamy do podziwiania nowej, wiosennej kolekcji w naszej galerii zdjęć!

Pięknie dziękujemy Pani Jolancie Jurgońskiej za przekazanie własnoręcznie wykonanego wiosennego kapelusza na rzecz naszego przedszkola!

Pięknie dziękujemy Panu Marcinowi Gąsiorowskiemu za czerwony dywan. Dzieci czuły się, jak na profesjonalnym wybiegu!

Równie pięknie dziękujemy Wam Drodzy Rodzice, za pomysłowość na miarę projektantów mody, która zachwycała wszystkich uczestników pokazu!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)