Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lutego 2024

Zawody strzeleckie w Kcyni. Seweryn Krzyżański na pierwszym miejscu

fot. powierzone

fot. powierzone

Niezmiernie miło nam poinformować, że zawodnik #Mundurowego Klubu Strzeleckiego OSP z Kowalewka Seweryn Krzyżański zajął pierwsze miejsce w zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Burmistrza Kcyni.

Zawody zostały przeprowadzono w ramach obchodów 105 rocznicy wybuchu  Powstania Wielkopolskiego, które upamiętniały także zacięte walki z okupantem niemieckim na odcinku frontu północnego między Kcynią a Łabiszynem w dniach 21 stycznia- 17 lutego 1919 r. oraz bitwę pod Kcynią w dniach 2-3 lutego1919 r. Sewerynowi gratulujemy kolejnego sukcesu sportowego i życzymy kolejnych wspaniałych startów w sezonie wszystkim zawodnikom z Klubu Strzeleckiego z Kowalewka.

Materiał: JRS Kowalewko

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    hef, w dniu 06-02-2024 19:04:56 napisał:

    czyli jednak strzelają :)

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Kubek biały ze zdjęciem
24,90PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Fotoksiążka A4 28 stron
51,00PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)