Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 maja 2021

Dla mamy zawsze jest się dzieckiem. Moc życzeń dla mam

Dzisiaj obchodzimy Dzień Matki. To wyjątkowe święto dla# wszystkich mam. Z tej okazji liczne grono "dzieci" postanowiło złożyć swoim mamon życzenia, bo w końcu dla mamy zawsze będzie się dzieckiem.

Życzenia dla Bożeny Kalki od córki

Droga Mamo, Najpiękniejsze składam Ci życzenia z głębi serca płynące czekające spełnienia, niechaj kłopoty znikną, sukcesów przybędzie, niechaj zdrowie dopisze,a szczęście sie przedzie. Wszystko co piękne wymarzone, niech w Twoim życiu będzie spełnione. 

Dla mamy Ireny Borzych

Dla kochanej mamy Ireny Borzych wszystkiego co najlepsze.Dużo uśmiechu i zadowolenia z wnucząt.Zdrowia oraz spełnienia wszystkich marzeń. Życzą córki Anna,Iwona,Elżbieta . Kochamy Cię Bardzo.

Dla Wioletty Nowaczewskiej

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki. Życzę spełnienia marzeń, chwil wytchnienia, słonecznych uśmiechów i radości życia.
Śle te życzenia dla mamy Wioletty Nowaczewskiej córka Patrycja.

Życzenia dla mam od Dyrektora oraz Pracowników PPPP w Nakle

Dziś święto każdej Mamy- dzięki niemu przypominamy sobie, jak bardzo ważne są dla nas nasze Mamy oraz że każdej należy się moc uścisków, pocałunków, prezentów za bezwarunkową miłość, opiekę, dobroć i wsparcie! Wiele jest troskliwych mam, które nie mają szansy usłyszeć życzeń od swoich dzieci, wyrecytowanego wierszyka z tej okazji ani dostać laurki, pokolorowanego kwiatka. Najpiękniejszy prezent jaki może dostać mama to naszyjnik spleciony z rączek dziecka, codzienny uśmiech, wspólnie spędzony czas, miłość w oczach. Życzymy zatem wszystkim mamom, aby przeżyły ten dzień na swój wyjątkowy sposób.

Pamiętajcie, że każda mama jest NAJLEPSZA dla swojego dziecka!

Z okazji Dnia Matki, życzymy wszystkim Mamom tego, co najlepsze. Niech każdy dzień przynosi wiele powodów do radości, dużo sił, uśmiechu na twarzy. Dbajcie o siebie! Rodzicem jest się przez cały czas. Właśnie dlatego warto łapać małe chwile na odpoczynek, relaksować się, wyciszać. Pozwólcie sobie na to

Najdroższa Mamo, zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat! Najdroższa Mamo, zawsze cierpliwa, oddana, troskliwa, zawsze spiesząca z pomocą, żyj w szczęściu i zdrowiu. Sto lat!

Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Mamo, kocham Cię! Twój syn Roman z żoną Wiesią Wszystkiego najlepszego z okazji Twojego święta. Mamo, kocham Cię! Twój syn Roman z żoną Wiesią

Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna, mądra, dobra, ukochana. Taka bliska - nasza Mama! Kochamy Cię. Twoje dzieci. Abyś zawsze przy nas była najpiękniejsza i jedyna, mądra, dobra, ukochana. Taka bliska - nasza Mama! Kochamy Cię. Twoje dzieci.

Oceń artykuł: 19 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)