Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

12 października 2021

Długo nie cieszyła się przywłaszczonym telefonem. Szybko została namierzona

fot. poglądowe - policja.gov.pl

fot. poglądowe - policja.gov.pl

Jednego dnia potrzebowali kryminalni z Nakła, by ustalić# personalia podejrzanej o przywłaszczenie telefonu komórkowego pozostawionego w jednym z biur obsługi na terenie miasta. Ocena zachowania 39-latki należy do sądu.

Mieszkaniec Nakła załatwiał sprawy w biurze obsługi jednej z instytucji i przez przypadek zostawił tam telefon komórkowy i różnego rodzaju dokumenty. Kiedy się zorientował i wrócił po swoje mienie, urządzenia już nie było, dlatego przywłaszczenie komórki wartej 600 złotych zgłosił nakielskim policjantom.

Sprawą zajęli się kryminalni, którzy potrzebowali tylko jednego dnia, by ustalić kto stoi za przywłaszczeniem. Mieszkanie wytypowanej przez śledczych 39-latki sprawdzono i wtedy okazało się, że podejrzenia mundurowych były słuszne. Urządzenie odzyskano i już trafiło ono w ręce prawowitego właściciela.

Zatrzymana nakielanka, jeszcze tego samego dnia, usłyszała zarzuty przywłaszczenia, a materiały zgromadzone w jej sprawie przez kryminalnych trafią do oceny sądu. Zgodnie z kodeksem karnym 39-latce grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Materiał: podkom. Justyna Andrzejewska - Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 5 (9)

  lamian, w dniu 12-10-2021 14:00:33 napisał:

  łapy obciac kryminalistce

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (8)

  Nakielanin, w dniu 12-10-2021 16:53:49 napisał:

  Asysta jakby morderstwo popełniła a na ulicach brak patroli zajęci przywłaszczeniem telefonu

  odpowiedz

  • 2 (2)

  te nakielanin, w dniu 13-10-2021 08:05:13 napisał:

  inaczej byś szczekał gdyby Tobie ktoś zwinął telefon...

  odpowiedz

  • 3 (3)

  Khgd, w dniu 13-10-2021 09:26:52 napisał:

  Ciekawe czy dobra su..ka

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Schab bez kości
11,99PLN
Budowa magazynów
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Pomidor malinowy
4,99PLN
0

Chrupiący, świeży i pachnący. Dziś Światowy Dzień Chleba

Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika#, że przeciętny Polak zjada blisko 40 kg chleba rocznie. Nie wyobrażamy sobie bez niego śniadania, często jemy go do obiadu, a i na kolację sprawdza się równie dobrze. Z okazji Światowego Dnia Chleba (16 października) bierzemy chleb pod lupę i podpowiadamy, jakie pieczywo wybrać oraz jak samodzielnie przygotować świeży, pachnący bochenek we własnym domu.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)