Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

25 marca 2024

Dwa medale na mistrzostwach. Sukces kcyńskiej zawodniczki

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Wczoraj w Toruniu odbyły się #Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w tenisie stołowym w kategorii juniorów.

Zakończyły się one bardzo dużym sukcesem naszej zawodniczki Wiktorii Kowalskiej. W grze mieszanej razem z Gracjanem Kęsikiem z KS NOWA ERA Toruń Wiktoria zdobyła srebrny medal, natomiast w grze podwójnej razem z Małgorzatą Osińską z MKS Emdek Bydgoszcz zdobyła brązowy medal.

Dwa medale na Mistrzostwach Województwa to efekt ciężkiej pracy. Wiktoria teraz przygotowuje się do Mistrzostw Polski Juniorek oraz do ostatnich spotkań w ramach II ligi kobiet. Wierzymy, że medale zdobyte w Toruniu dodadzą jeszcze większej energii w końcówce sezonu.

Brawo Wiktoria! Brawo Grzegorz!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)