Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 lutego 2024

Karnawałowy bal integracyjny. Wspaniałe kreacje i wyjątkowy klimat

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

W Szkole Podstawowej #im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie 2 lutego 2024 r. odbył się bal karnawałowy. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie. Nasze najmłodsze pociechy z przedszkola, dzieci oraz młodzież ze starszych klas. Bal uroczyście rozpoczęła i otworzyła Dyrektor Szkoły - Pani Lucyna Bursztynowicz.

Tego dnia uczniowie wkroczyli na parkiet we wspaniałych przebraniach/kreacjach. Wszyscy na moment przenieśliśmy się do świata fantazji. Bajkowe stroje dzieci utożsamiających się z dworem królewskim, ze światem czarów i magii, z postaciami superbohaterów, służb ratowniczych, piłkarzy, zwierząt i kwiatów wprowadziły nas w wyjątkowy klimat. Muzyczna oprawa, o którą zadbał Pan Marcin Gąsiorowski roztańczyła każdego uczestnika imprezy. Tanecznym krokiem podążaliśmy w rytm muzyki, ciesząc się trwającym karnawałem.

Radość i wspólna zabawa podczas corocznego balu zacieśniają więzi uczniów, wychowawców i nauczycieli naszej szkoły.

Pięknie dziękujemy Radzie Rodziców, na której czele stoi Przewodnicząca Pani Barbara Sądel za zorganizowanie balu karnawałowego dla uczniów naszej szkoły.

Pięknie dziękujemy Radnemu Rady Powiatu Nakielskiego Panu Pawłowi Dudzie za wsparcie organizacji wydarzenia i przekazanie soczków dla wszystkich uczniów naszej szkoły z okazji balu.

Pięknie dziękujemy Panu Marcinowi Gąsiorowskiemu za poprowadzenie balu karnawałowego.

Cóż to był za bal...

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 10 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)