Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 marca 2024

Koncert Krystyny Giżowskiej. Trwa szubiński Tydzień Kobiet

fot. MM

fot. MM

2 marca w Szubińskim Domu Kultury odbył się koncert #Krystyny Giżowskiej i zespołu Blue Sounds. To muzyczne wydarzenie było jedną z tegorocznych atrakcji Tygodnia Kobiet w Szubinie.

Szubiński Tydzień Kobiet rozpoczął się 1 marca od bezpłatnych badań mammograficznych, z których można było skorzystać na szubińskim stadionie. Dzień później przyszedł czas na muzyczną ucztę, którą zaserwowała widowni  Krystyna Giżowska z zespołem Blue Sounds.

Mieszkańcy ochoczo stawili się w Szubińskim Domu Kultury i wspólnie z artystką śpiewali jej najpopularniejsze przeboje. Repertuar piosenkarki jest bardzo różnorodny. Niektóre z jej piosenek, jak chociażby „Złote obrączki”, „Przeżyłam z tobą tyle lat” czy „Nie było ciebie tyle lat” – są uznawane za kultowe.

Oceń artykuł: 39 19

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -6 (14)

  Ala, w dniu 03-03-2024 10:44:22 napisał:

  Kiepskie zdjęcia.

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Gosc, w dniu 03-03-2024 15:08:16 napisał:

  Proszę bardzo! Brawo Szubin. A Nakło co proponuje......

  odpowiedz

  • 8 (10)

  Ola, w dniu 03-03-2024 22:02:13 napisał:

  Fajne zdjęcia

  odpowiedz

  • 0 (10)

  Burmistrzowanie, w dniu 03-03-2024 22:02:27 napisał:

  Widzisz Panie Mariusz jaka to fucha niewdzięczna, z kobitą się sądzisz a w innych okolicznościach musisz po rączkach całować:)

  odpowiedz

  • -1 (1)

  A., w dniu 03-03-2024 22:53:09 napisał:

  'Burmistrzowanie' dokręć sobie śrubkę bo Ci się poluzowała.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Zaproszenia
4,00 zł PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)