Dziś mamy 19 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

24 marca 2023

Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w podnoszeniu ciężarów. Pierwsze sukcesy

fot. pzpc.pl

fot. pzpc.pl

W piątek, 24 marca w Ciechanowie rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. #Zawody potrwają do niedzieli. Są już pierwsze sukcesy.

Kolejne rekordy kraju na pomoście MP do lat 20!!! W kat. 76 kg biła je Monika Marach. Wygrała, podobnie Maria Karolak, chociaż bez rekordów w kat. 81 kg.

MP U20 i kat. juniorek do 64 kg. Podium: 1. Maria Połka (KS Promień Opalenica) 186 (81+105); 2. Zuzanna Ślipek (GKS Zamek Gołańcz) 177 (80+97); 3. Emilia Franielczyk (GKS Andaluzja Transbef Piekary Śląskie) 142 (65+77). Startowało 14 zawodniczek.

Kat. + 87 kg: 1. Martyna Narewska (UOLKA Ostrów Mazowiecka) 201 (91+110); 2. Dominika Najdowska (MGLKS Tarpan Mrocza) 181 (81+100); 3. Julita Kędzierska (KKS Husaria Lubraniec) 168 (80+88). Startowało 8 zawodniczek.

Kat. 67 kg: 1. Hubert Pietrzak (TS Nida Nidzica) 260 (115+145); 2. Marcin Wiatrowicz (MGLKS Tarpan) 245 (115+130); 3. Michał Zrol (MOK Terespol) 242 (110+132). Startowało 16 zawodników.

Materiał: pzpc.pl

Oceń artykuł: 462 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • 7 (13)

  Sławek, w dniu 24-03-2023 22:34:19 napisał:

  Po co pokazujecie Monikę, ona nie jest już zawodniczką Tarpana Mrocza!!!! Rok przed Olimpiadą przeszła do innego klubu!!! Tu się wychowała tu trenowała tyle lat, tutaj urodził się jej talent a teraz tylko dlatego, że Chudzik pożałował kwoty stypendium dla niej to musiała odejść, zanim napiszesz słowa hejtu zapoznaj się jakie koszty ponoszą zawodnicy na przygotowania do olimpiady!!!!, Dzieczyna musiała odejść do klubu, który stworzy jej taki warunki, żeby mogła włączyć o medal olimpijski!!! Chudzik niszczy MORTECKI sport, nie masz chłopie żadnej alternatywy dla dzieci dla młodzieży i dla aktywnych dorosłych a niszczysz cały sport w Mroczy!!!! Obiecujesz a później się wycofujesz i kłamiesz!!!! Chudzik kim Ty jesteś, żeby decydować o naszej małej ojczyznie!!!, Jaki masz mandat społeczeństwa, żeby decydować o kluczowych dla gminy sprawach?!!! Poddaj się weryfikacji na wiosnę a jak mieszkańcy Cie wybiorą to działaj. Na dzisiaj dla mnie jesteś ogniwem układu Klesinski, Wieze Chudzik!!! Oddaj mnie do Sądu, chętnie Ci udowodnię, że tak jest!!!! Stać Cie na nową remizę na nowy szkalny pałac a nie stać Cie na utrzymanie nadziei olimpijskiej?!!!, nigdy w rzuciu Mrocza nie będzie już miała olimpijczyka, byli Zielaki teraz była Monika, ale przez Chudzika już nigdy nic nie będzie w sporcie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Antoni, w dniu 25-03-2023 09:13:38 napisał:

  Sławek zastanów się co piszesz dlaczego nie masz pretensji do prezesa klubu który handluje zawodnikami ciekawe co ma z tego klub bo bracia Zielińscy byli ponoć sprzedani za 40 tys takiej klasy zawodnicy a stypendium z gminy rocznie dostawali za 50 tys tak że prezes klubu stworzył sobie prywatny klub kosztem gminy dziwię sie że gmina i rada to jeszcze toleruje to wszystko nadaje się do konkretnej kontroli

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -1 (5)

  Mieszkaniec , w dniu 25-03-2023 10:08:25 napisał:

  Sławek bądź kozak podpisz się z imienia i nazwiska !!!

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (0)

  Antoni, w dniu 27-03-2023 09:36:56 napisał:

  Nie przez Burmistrza Hudzika tylko przez prezesa klubu odszedł Krystian Sroka Danielowi Bajerowi zabrononiono trenować na siłowni w końcu zrezygnował wogóle taka jest prawda

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie z HACCP
59PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Ciekawe miejsca na terenie Leśnictwa Dębogóra. Co warto zobaczyć?

Pogoda nie zachęca wręcz do #wychodzenia na zewnątrz, więc My chcemy Was zachęcić do lektury przy porannej kawie. Tym razem kilka ciekawych miejsc na terenie Leśnictwa Dębogóra.

(czytaj więcej)
0

Rocznica powstania w gettcie warszawskim. Heroiczna walka

Dzisiaj, 19 kwietnia przypada# 81. rocznica powstania w getcie warszawskim.

(czytaj więcej)
0

Edukacyjny piknik z okazji Dnia Ziemi. Wstęp bezpłatny

22 kwietnia 2024 r. po raz pięćdziesiąty czwarty obchodzimy# Dzień Ziemi. To święto ekologiczne, które w tym roku promowane jest hasłem: Planeta kontra plastik. W ramach obchodów Główny Inspektorat Ochrony Środowiska jest współorganizatorem edukacyjnego pikniku na terenie Państwowego Instytutu Geologicznego – PIB.

(czytaj więcej)
0

Ćwiczenia strażaków w Szczecinie. Doskonały obiekt do nauki

W ramach zawartego porozumienia o współpracy #z Politechniką Szczecińską ratownicy OSP JRS wzięli udział w ćwiczeniach zorganizowanych w Akademickim Centrum Szkoleniowym MUSTC.

(czytaj więcej)