Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

19 marca 2024

Mistrzowie Nakielskiej Ligi Siatkówki. Obrona tytułu

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

fot. Nakielski Sport Sp. z o.o.

Stara Gwardia NTS obroniła tytuł i ponownie została mistrzem #Nakielskiej Ligi Siatkówki. Srebrne medale zdobyła MiSSM Trzecia Fala, a na najniższym stopniu podium uplasowała się ekipa Spmedia.pl.

Wyniki finałowych starć:

- VolleyBallTeam Mrocza – Kolibry- SKS Olender Wielka Nieszawka 1:2 (19:25, 25:21, 16:18)

- Wczorajsi – Pol-Ast Bydgoszcz 1:2 (22:25, 25:17, 11:15)

- Spmedia.pl – Strefa Łochowo 2:0 (25:21, 25:17)

- MiSSM Trzecia Fala – Stara Gwardia NTS 1:2 (21:25, 25:15, 11:15)

Organizatorem rozgrywek pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią Sławomira Napierały był Nakielski Sport Sp. z o.o. przy współpracy z Żegluga Nakło.

Materiał: Maciej Łuczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Źródło: Nakielski Sport Sp. z o.o.

Oceń artykuł: 15 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)