Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 marca 2024

Młodziczki zmierzyły sie z drużyną z Brodnicy. Spotkanie pod dyktando gości

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

W kolejnym spotkaniu Kujawsko-Pomorskiej Ligi Młodziczki nasz zespół zmierzył się# z drużyną MKS Brodnica.

Spotkanie od poczatku było pod dyktando gości. Nasz zespół, złożony głównie z młodszych dziewcząt starał się nawiązać walkę. Zespół walczył z całych sił, jednak przewaga fizyczna, umiejętności była po stronie zespołu z Brodnicy. Przegrywamy 16-38. Takie mecze pokazują ile musimy włożyć jeszcze pracy. Z drugiej strony nasz młody zespół (gramy głównie zawodniczkami młodszymi o 3-4 lata) wyciagnie z takiego meczu jak najwięcej. Walczymy dalej.

Skład: Samanta Baranienko (br), Martyna Stanisławczyk (4), Amelia Witczak (3), Julia Burzyńska (3), Matylda Smolińska (2), Marcelina Borowska (2), Karolina Sawicka (1), Maja Kosmatka (1), Inez Mrówka, Helena Łykowska, Julia Majda, Klara Szczepańska.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)