Dziś mamy 26 lipca 2021, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2021

Nocny pożar stolarni. Przez 4 godziny strażacy walczyli z ogniem

fot. Wiecbork112.pl

fot. Wiecbork112.pl

W sobotę 19 czerwca br, krótko po godzinie 1:00# w nocy na Stanowisko Kierowania Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Kajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze stolarni przy ul. Kościuszki w Sępólnie Krajeńskim.

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sępólnie Kajeńskim. Na miejscu okazało się, że hala całkowicie objęta jest ogniem – na miejsce skierowano kolejne zastępy straży pożarnej z terenu powiatu sępoleńskiego. Przez ponad 4 godziny strażacy walczyli z pożarem hali produkcyjnej. Wstępnie straty oszacowano na pół miliona złotych. SiS: JRG Sępólno Krajeńskie (GCBA Scania), JRG Sępólno Krajeńskie (GBA Renault), JRG Sępólno Krajeńskie (Nissan PickUp), JOT Kamień Krajeński (GBA Renault), OSP Więcbork (GCBA MAN), OSP Wałdowo (GBA Renault), OSP Płocicz, OSP Komierowo, OSP Sępólno Krajeńskie, OSP Lutowo. 

Materiał: Wiecbork112.pl

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Jadalnia / pokój dzienny
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Skup i sprzedaż części
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
Pokój dzienny/ jadalnia
0

Pandemia ma też pozytywne strony? Wyniki badania mogą szokować

Czwarta fala zakażeń Covid-19 stoi u drzwi, coraz więcej# państw prośbą i groźbą stara się przekonywać opierających się przed szczepieniami obywateli. Może opór to po części efekt przekonania, że pandemia nie jest taka straszna? W badaniu zrealizowanym dla Rejestru Dłużników BIG InforMonitor co szósty Polak mówi, że nie doświadczył żadnych negatywnych skutków pandemii. Według co czwartej dorosłej osoby pandemia przyniosła tyle samo następstw pozytywnych, co negatywnych, są też nieliczni, którzy dostrzegają więcej plusów sytuacji. Inaczej uważa połowa społeczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Remontują zamek w Świeciu. Cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd

W czternastowiecznym zamku krzyżackim# w Świeciu nad Wisłą od roku trwają intensywne prace, dzięki którym ten cenny zabytek odzyskuje dawny wygląd. Oprócz niezbędnych remontów odtwarzane są także detale architektoniczne budynku.

(czytaj więcej)
0

Co musisz wiedzieć o ZOL i ZPO? Z jakich specjalistów możesz skorzystać?

ZOL, czyli zakład opiekuńczo-leczniczy, i ZPO#, czyli zakład pielęgnacyjno-opiekuńczy, to miejsca, do których pacjent trafia, żeby odzyskać sprawność

(czytaj więcej)
0

Dobra zabawa i spora oszczędność. Wakacje z Kartą Dużej Rodziny

Wakacje to czas, kiedy chętnie korzystamy z różnego# rodzaju rozrywek oferowanych np. przez parki wodne, parki rozrywki czy sale zabaw. Odwiedzamy też muzea, galerie sztuki, parki zoologiczne. Warto pamiętać, że wiele z nich oferuje zniżki dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny. To dobra zabawa i spora oszczędność!

(czytaj więcej)