Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

31 marca 2024

Odświętne Śniadanie Wielkanocne. Uroczyste spotkanie seniorów

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

fot. Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

W środę, 27 marca w Dziennym Domu Pobytu# Senior+ odbyło się uroczyste spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Do odświętnego Śniadania Wielkanocnego razem z Seniorami zasiedli zaproszeni goście: Pani Ewa Tadrowska dyrektor MGOPS w Nakle nad Notecią, Pani Dominika Kwissa rehabilitantka oraz kadra Naszego Domu.

W miłą atmosferę wprowadziło nas wspólne śpiewanie pieśni religijnych oraz odczytanie wierszy przez naszych podopiecznych. Na koniec Seniorzy otrzymali upominki i życzenia z okazji świąt.

W czwartek do Śniadania Wielkanocnego zasiadła druga grupa Seniorów z Naszego Domu wraz z kadrą oraz zaproszonymi gośćmi: Panią Ewą Tadrowską - dyrektorem MGOPS w Nakle n. Notecią, Panem Krzysztof Błońskim - z-cą burmistrza MiG Nakło n. Notecią, Panem Antonim Żygowskim - przyjacielem naszego domu oraz Panią Krystyną Wegner-Kowalską - psychologiem.

Były życzenia, przemówienia oraz ciepłe słowa dla uczestników Dziennego Domu. Spotkanie uwieńczone zostało wspólnym śpiewem pieśni religijnych oraz prezentacją wierszy o tematyce wielkanocnej.

Seniorzy wzruszeni ale bardzo szczęśliwi....

Materiał: Patrycja Michalska-Belica / Dzienny Dom Pobytu Senior+ w Nakle

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)