Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

01 marca 2024

Podsumowano pracę policjantów. Odprawa roczna w nakielskiej komendzie

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Wczoraj (29.02.23) w Komendzie Powiatowej# Policji w Nakle nad Notecią Komendant kom. Jan Poźniak podsumował pracę policjantów powiatu nakielskiego w 2023 roku. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Małgorzata Jorka.

Wczoraj (29.02.23) w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Nakle nad Notecią odbyła się odprawa roczna, w trakcie której podsumowano pracę policjantów powiatu nakielskiego oraz omówiono stan bezpieczeństwa na terenie powiatu w minionym roku. Odprawę prowadził komendant nakielskiej jednostki kom. Jan Poźniak przy udziale swojego zastępcy nadkom. Jarosława Żelechowskiego.

W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Małgorzata Jorka, komendanci jednostek podległych nakielskiej komendzie, naczelnicy wydziałów i kierownicy, a także Starosta Nakielski i kierujący Prokuraturą Rejonową w Nakle.

Podczas odprawy kom. Jan Poźniak podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2023. Po przedstawieniu danych statystycznych, Komendant podziękował policjantom za dobrą pracę na rzecz społeczeństwa powiatu nakielskiego w minionym roku.

Głos zabrała także insp. Małgorzata Jorka, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy, która przedstawiła zagadnienia będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku oraz odniosła się do pracy policjantów powiatu nakielskiego w roku 2023.

Materiał: asp. Zofia Wrzeszcz / p.o. oficera prasowego KPP Nakło

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 17 27

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)