Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

18 listopada 2023

Poranne działania strażaków. Interweniowali przy dwóch zdarzeniach

fot. OSP Jadwiżyn

fot. OSP Jadwiżyn

We wtorek, 14 listopada po godzinie 9.00 jednostka OSP #Jadwiżyn została zadysponowana do miejscowości Liszkówko, gdzie strażacy wypompowali wodę z zalanej piwnicy.

W drodze powrotnej zastęp dołączył do jednostki OSP Anieliny aby zneutralizować substancję ropopochodną na jezdni w miejscowości Radzicz.

Materiał: Adam Borzych

Autor nie wyraża zgody na komentowaanie artykułu.

fot. OSP Anieliny fot. OSP Anieliny

Oceń artykuł: 15 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)