Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2023

Program artystyczny i gromkie 100 lat. Święto Babci i Dziadka w Dobieszewie

fot. Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

fot. Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

W poniedziałek, 23 stycznia uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie podejmowali# bardzo ważnych gości. Z okazji święta Babci i Dziadka w szkole w Dobieszewie pojawiły się ukochane Babcie i najmilsi Dziadkowie, by przy kawie i cieście wspólnie świętować.

Lena, Sylwia, Hubert, Maksio, Filip, Eryk, Kamil i Damian (który, niestety zachorował) przedstawili okolicznościowy program artystyczny i odśpiewali gromkie 100 lat!

Najlepsze życzenia złożył gościom również Pan dyrektor oraz wychowawczyni klasy I.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Materiał: p. Mirosława Ziółkowska / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)