Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

24 stycznia 2023

Program artystyczny i gromkie 100 lat. Święto Babci i Dziadka w Dobieszewie

fot. Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

fot. Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

W poniedziałek, 23 stycznia uczniowie pierwszej klasy Szkoły Podstawowej im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie podejmowali# bardzo ważnych gości. Z okazji święta Babci i Dziadka w szkole w Dobieszewie pojawiły się ukochane Babcie i najmilsi Dziadkowie, by przy kawie i cieście wspólnie świętować.

Lena, Sylwia, Hubert, Maksio, Filip, Eryk, Kamil i Damian (który, niestety zachorował) przedstawili okolicznościowy program artystyczny i odśpiewali gromkie 100 lat!

Najlepsze życzenia złożył gościom również Pan dyrektor oraz wychowawczyni klasy I.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Materiał: p. Mirosława Ziółkowska / Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w Dobieszewie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)