Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 grudnia 2023

Przedszkolaki wspólnie dekorowały pierniki. Słodkości trafią na kiermasz

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

fot. Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Dnia 12 grudnia przedszkolaki z grupy młodszej #"Biedronki" i z grupy starszej "Motylki" Szkoły Podstawowej im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie dekorowały upieczone już pierniczki, które będą mogli Państwo zakupić na Kiermaszu Bożonarodzeniowym w szkole w Dziewierzewie już w ten piątek (15.12.2023 r.) od godziny 17:00.

Pierniczki wyglądają naprawdę apetycznie. Nasze przedszkolaki nie żałują słodkich i kolorowych dodatków, co gwarantuje ich wyjątkowy i niepowtarzalny smak.

Pięknie dziękujemy Pani Katarzynie Taraska za upieczenie ogromnej ilości pierniczków, które udekorowane przez nasze dzieci, trafią na Kiermasz. Jak również za pierniczki, które przedszkolaki mogły udekorować dla siebie. To była prawdziwa uczta dla ich brzuszków!

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Dziewierzewa! Widzimy się w piątek o 17:00!

Materiał: Oliwia Kędziora / Szkoła Podstawowa im. ppor. Marka Uleryka w Dziewierzewie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)