Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

11 lutego 2024

"Spotkanie u Sąsiadki". Wspólny posiłek i rozmowy przy stole

fot. KGW Kogel-Mogel

fot. KGW Kogel-Mogel

Było to drugie w tym roku spotkanie zaprzyjaźnionych #kół gospodyń wiejskich.

Tym razem to nasze KGW zorganizowało w dniu wczorajszym takie spotkanie w świetlicy wiejskiej w Górkach Zagajnych.Nie zabrakło pysznego jedzenia oraz wspólnych rozmów przy stole.

W spotkaniu uczestniczyły panie z  KGW "Sami Swoi", KGW "Młode Łanki", KGW "Babeczki Turzyn", Koło Gospodyń Wiejskich "Kobiety Rządzą", KGW w Dziewierzewie oraz KGW Dobieszewo "Polne Kwiaty" oraz dyrektorka biura LGD w Nakle Dorota Stanek.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

Jak dobrze wiemy takie spotkanie są możliwością integracji oraz alternatywą na spędzenie czasu w gronie przyjaznych ludzi. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Kolejne spotkanie w kwietniu w Żurawi.

Materiał: KGW Kogel-Mogel

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Konstrukcje stalowe
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)