Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

18 lutego 2024

Studniówka uczniów szubińskiego technikum. Bal rozpoczęto polonezem

fot. powierzone

fot. powierzone

Wieczorem, 2 lutego 2024 r., w sali balowej #restauracji Stary Browar w Szubinie maturzyści naszej szkoły, klasa 5 Tp, rozpoczęli odliczanie dni do zbliżającego się wielkimi krokami egzaminu dojrzałości!

Po powitaniu, przemówienie otwierające bal wygłosiła Pani Dyrektor Alicja Jaśkowiak, a życzenia dobrej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych złożyła również wychowawca, pani Karina Tomczyk. Życzenia i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację balu przekazali, w imieniu klas maturalnych, konferansjerzy – Marta Rosiak (przewodnicząca klasy) oraz Mateusz Lis.

Bal rozpoczął oczywiście tradycyjny studniówkowy polonez podziwiany i oklaskiwany przez rodziny, nauczycieli oraz osoby towarzyszące.

Po podziękowaniach ze strony młodzieży i wspólnej kolacji, całe zebrane grono udowodniło kolejny raz, że nadają się świetnie "do tańca i do różańca". Teraz już matura nam nie straszna! TRZYMAMY KCIUKI!

Materiał: Karina Tomczyk / Zespół Szkół im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 26 14

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)