Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

03 marca 2024

Uroczysty Dzień Kobiet. Ogromna dawka dobrego humoru i poczęstunek

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątkowy wieczór 1 marca 2024 roku w sali #Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mroczy Koło Gospodyń Wiejskich w Mroczy obchodziło uroczysty Dzień Kobiet.

Na imprezę zaproszona została Pani Renata Bolka Przewodnicząca Gminnej Rady KGW w Mroczy.

Na wstępie spotkania przywitała wszystkich Gości i Członków Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Mroczy Pani Żanetta Sytek, składając wszystkim zebranym Paniom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet.

Poza ogromną dawką dobrego humoru nie zabrakło pysznego jedzenia oraz upominków w postaci koszulek z logo naszego Koła.

W uroczystości bawiło się ponad trzydziestu członków. Warto podkreślić, że do grona prężnie działającego Koła dołączyli też mężczyźni.

Liczymy, że ten rok przyniesie nam wiele nowych wyzwań, które zmotywują nas do dalszej wspólnej pracy na rzecz Mieszkańców naszej Gminy.

Materiał: Wioletta Wika-Lewandowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 43 13

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)