Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lutego 2024

Wyjątkowy jubileusz. Maria Majchrzak skończyła 101 lat!

fot. UM Szubin

fot. UM Szubin

8 lutego br. wyjątkowy jubileusz świętowała Pani Maria Majchrzak# z Królikowa. Pani Maria skończyła 101 lat, jest jedyną kobietą w naszej gminie należącą do zacnego grona Jubilatów którzy przeżyli wiek!

Z okazji urodzin Jubilatkę z kwiatami i upominkiem odwiedził Mariusz Piotrkowski Burmistrz Szubina wraz z Panią Danutą Musiał - Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego.

Dostojna Jubilatka odebrała również życzenia od Pani Elżbiety Katafiasz – Radnej i sołtysa wsi Królikowo oaz od Pani Jadwigi Katafiasz z Koła Gospodyń Wiejskich w Królikowie.

Dla większości z nas przeżycie 101 lat jest wartością niewyobrażalną, czasem, w którym człowiekowi jest dane doświadczanie różnych uczuć i przeżyć, tych radosnych, szczęśliwych, ale także  tych gorszych a nawet przykrych. Jak widać Pani  Maria mimo  bagażu doświadczeń życiowych jest szczęśliwa i uśmiechnięta. Życzymy Jej dużo zdrowia i pogody ducha w dalszym życiu.

Dziękujemy bardzo Jubilatce i  Jej Rodzinie za spotkanie ,to  była przesympatyczna, przepełniona życzliwością i radością wizyta.

Materiał: UM Szubin

Oceń artykuł: 21 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 6 (6)

    Mareczek, w dniu 12-02-2024 13:44:22 napisał:

    200 lat!

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)