Dziś mamy 12 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:

22 maja 2023

Zakończono prace przy rozbudowie. Słupowiec ma nową drogę

fot. pow.

fot. pow.

W ubiegłym tygodniu zakończono prace przy zadaniu# inwestycyjnym pn. "Rozbudowa drogi w miejscowości Słupowiec na odcinku od 0+000 do km 1 + 468,77". Tam droga gruntowa zamieniła się w nawierzchnię asfaltową.

Rozbudowa obejmowała wykonanie nawierzchni drogi o szerokości 3,5-5,00 m, długości 1,469 km oraz m.in. wykonanie zjazdów, pobocza utwardzonego, wykonanie humusowania oraz oznakowania pionowego i poziomego. Zadanie wykonywała firma Gabrodrog Paweł Kubicki ze Żnina.

Inwestycja dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w kwocie 583 tys. 23 zł. Wartość całkowita inwestycji 1 mln 166 tys. 47,75 zł.

Materiał: Anna Duda-Nowicka / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Ile punktów karnych masz na swoim koncie? Możesz sprawdzić przez internet

Zanim wyruszysz w drogę - sprawdź, ile punktów# karnych masz na swoim koncie. Zrobisz to za darmo, szybko i w prosty sposób – przez internet lub w aplikacji mObywatel.

(czytaj więcej)
0

Zagrożenia w cyberprzestrzeni. Minionej doby napłynęło wiele zgłoszeń

Minionej doby do zespołu CSIRT NASK, odpowiedzialnego m.in. za #administrację samorządową, sektor przedsiębiorstw (z wyłączeniem infrastruktury krytycznej) oraz za zgłoszenia od osób fizycznych, trafiło 2303 zgłoszenia zagrożeń cyberbezpieczeństwa, spośród których zidentyfikowano 329 nowych incydentów cyberbezpieczeństwa, które są obsługiwane przez CSIRT NASK.

(czytaj więcej)
0

"Historia mówi przez pokolenia". Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej

„Historia mówi przez pokolenia” – pod tym hasłem w dniach 18–19 czerwca #2024 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się organizowany przez poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej Wielkopolski Kongres Pamięci Narodowej. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

(czytaj więcej)
0

"Mam nadzieję, że Zielony Ład zostanie zatrzymany". Europa zaczyna się budzić

Zbliżają się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jaka będzie przyszłość Europy#, z jakimi zagrożeniami będą zmagać się kraje unijne, w tym Polska? O tym, rozmawiamy z samorządowcem Jerzym Gawędą.

(czytaj więcej)