Dziś mamy 8 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

29 czerwca 2022

Zawody wędkarskie dla dzieci. Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy

fot. pow.

fot. pow.

12 czerwca 2022 r. na akwenie wodnym przy ulicy Bolesława# Pobożnego w Kcyni z okazji obchodów „Dnia Dziecka 2022 w Kcyni” zostały przeprowadzone Zawody Wędkarskie dla dzieci w kategorii junior o Puchar Burmistrza Kcyni, których organizatorem był Polski Związek Wędkarski Koło Nr 92 w Kcyni.

Członkowie Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 92 w Kcyni Panowie Sławomir Prusak i Piotr Borzych przygotowali stanowiska łowieckie i prowadzili zapisy zawodników przed rozpoczęciem zawodów. Dzieci, dziewczęta i chłopcy łowili ryby sportowo w asyście i pod opieką rodziców zapewniających bezpieczeństwo w trakcie sportowego wędkowania. W zawodach wzięło udział piętnaścioro zawodniczek i zawodników, a łącznie w zawodach uczestniczyło trzydzieści osób. Zawody wędkarskie przeprowadzone zostały zgodnie z Regulaminem Zawodów danej dyscypliny przyjętym przez Zarząd Główny PZW.

W kategorii junior I miejsce na zawodach zajęła Patrycja Janicka z wynikiem 0,740 kg złowionych ryb, II miejsce zajęła Zosia Najdul z wynikiem 0,567 kg złowionych ryb, a III miejsce zajęła Antosia Najdul z wynikiem 0,567 kg złowionych ryb.

Zawody z okazji obchodów „Dnia Dziecka 2022 w Kcyni” zakończono uroczystym ogłoszeniem wyników sportowego wędkowania, a wszystkie złowione na zawodach ryby trafiły na powrót do stawu. Podsumowania zawodów, wręczenia dyplomów i pucharów, a także słodkich upominków dzieciom uczestniczącym w zawodach dokonali członkowie Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 92 w Kcyni Panowie Sławomir Prusak i Piotr Borzych organizatorzy zawodów i prowadzący zawody.

Materiał: Ryszard Hanioszyn / Urząd Miejski w Kcyni

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Przezorny zawsze ubezpieczony. Czyli jak zadbać o swoje pieniądze na zagranicznym urlopie?

Wakacje to czas relaksu i odpoczynku od zmartwień – przynajmniej w teorii#, niestety w praktyce bywa różnie. Statystyki pokazują, że w popularnych wakacyjnych destynacjach jak Hiszpania czy Portugalia kradzież zdarza się aż 7 razy częściej niż w Polsce[1]. Co więcej, sezon letni sprzyja tego typu przestępstwom. Pochłonięci wypoczynkiem zdarza się, że zapominamy o „pilnowaniu portfela”, a przecież złodzieje „nie robią sobie wolnego”. Dlatego dobrze jeszcze przed wyjazdem pomyśleć o tym, jak ochronić się przed tego typu przestępstwami. O czym warto pamiętać? Radzą eksperci Związku Firm Pośrednictwa Finansowego (ZFPF).

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)