Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. Kto zwyciężył?

fot. ZSCKR w Samostrzelu
W piątek, 12.04.2024r. w Zespole Szkół #Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Samostrzelu odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.
Do rywalizacji przystąpiło siedem szkół z powiatu (14 dziewcząt i 18 chłopców). Mecze rozgrywane były systemem „radosławskim”, a rywalizacja stała na wysokim poziomie. Na zakończenie turnieju, puchary i dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Ciechanowska. Nad sprawną organizacją i przebiegiem zawodów czuwał Pan Radosław Hyży – nauczyciel wychowania fizycznego ze szkoły w Samostrzelu.
Klasyfikacja końcowa:
Dziewczęta:
1. miejsce - Wiktoria Kowalska - LO Szubin
2. miejsce - Maja Łęgowska - LO Szubin
3. miejsce - Kinga Bartoszek - ZST Kcynia
Chłopcy:
1. miejsce - Jakub Kartosz - I LO Nakło
2. miejsce - Oliwier Jaskulski - ZSŻŚ Nakło
3. miejsce - Kacper Wąs - ZST Kcynia
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Materiał: Radosław Hyży / ZSCKR w Samostrzelu
Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.
Galeria













Czytaj również
Dodatek dopełniający. Wypłaty już w maju

Osoby uprawnione do renty # socjalnej, które są całkowicie niezdolne do pracy oraz do samodzielnej egzystencji, będą otrzymywać dodatek dopełniający do swojego świadczenia. Wypłaty ruszą w maju.
(czytaj więcej)Wielki Czwartek. Rozpoczęło się Triduum Paschalne

Wielki Czwartek to jeden z # najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym, obchodzony w Wielkim Tygodniu, który prowadzi do Świąt Wielkanocnych.
(czytaj więcej)Na pamiątkę śmierci Chrystusa. Wielki Piątek

Dziś obchodzimy Wielki Piątek, # jeden z najważniejszych dni w kalendarzu liturgicznym chrześcijan na całym świecie. To dzień upamiętniający mękę i śmierć Jezusa Chrystusa na krzyżu, symboliczny moment przepełniony zadumą, modlitwą i wspomnieniem o ofierze.
(czytaj więcej)Wielki Tydzień. Czas refleksji i przygotowań do świąt

Rozpoczął się Wielki Tydzień – okres szczególnego # znaczenia dla chrześcijan, który prowadzi do obchodów Świąt Wielkanocnych. To czas głębokiej refleksji, modlitwy oraz przygotowań do najważniejszego wydarzenia w kalendarzu liturgicznym.
(czytaj więcej)