Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

20 listopada 2022

"Orzeł Trampkarz Cup". Rywalizowały cztery drużyny

fot. powierzone

fot. powierzone

Zawody rozegrano w hali sportowej przy ul. Jurczyka w Kcyni. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny#: Czarni Nakło, Sparta Kcynia, Kcynia FC oraz Orzeł Kcynia.

Grano systemem każdy z każdym.

Wyniki spotkań:

Czarni Nakło 5:1 Orzeł Kcynia
Sparta Kcynia 2:2 Kcynia FC
Czarni Nakło 5:0 Sparta Kcynia
Orzeł Kcynia 7:2 Kcynia FC
Kcynia FC 0:9 Czarni Nakło
Orzeł Kcynia 4:4 Sparta Kcynia

Klasyfikacja końcowa:

1. Czarni Nakło
2. Orzeł Kcynia
3. Sparta Kcynia
4. Kcynia FC

Nagrody indywidualne:

Zawodnik turnieju: Gracjan Kawski (Czarni Nakło)
Bramkarz turnieju: Alan Kępiński (Orzeł Kcynia)
Król strzelców: Jakub Jendrzejewski (Czarni Nakło)
Nagroda fair play: Dominik Zawistowski (Kcynia FC)

Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i medale. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe w postaci plecaków. Wszyscy uczestnicy dostali upominek.

Turniej został sfinansowany z środków pochodzących z budżetu gminy Kcynia, które nasz klub pozyskał w ramach otwartego konkursu ofert nr 4/2022 SPORT.

Dziękujemy naszym partnerom.

- kcynia.pl
- KEEZA - nagrody rzeczowe
- Hurtownia Sportowa L-Paak - puchary, medale oraz statuetki
- Pizzeria Domino Kcynia - pyszna pizza

Materiał: Artur Frydrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)