Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

15 listopada 2022

Siedem punktów po pierwszej kolejce. Udany turniej

fot. powierzone

fot. powierzone

Kujawsko-Pomorska Liga Dzieci - dziewczynki 2011 wystartowała! W poniedziałek późnym popołudniem rozegraliśmy pierwszy turniej #rocznika 2011 i młodsze. Gospodarzem pierwszego turnieju był Junak Handball Team Włocławek, a oprócz gospodarzy zagraliśmy jeszcze z AZS Włocławek i UKS Mata Strzelno

Pierwszy turniej musimy uznać za bardzo udany. Wygrywamy dwa spotkania, jedno remisujemy (przegrywamy w karnych) i po pierwszej kolejce mamy 7 pkt!

Oto wyniki:
MLUKS Orlik Kcynia - Junak Włocławek 5 - 5 (k. 2-3)
AZS Włocławek - MLUKS Orlik Kcynia 3 - 7
MLUKS Orlik Kcynia - UKS Mata Strzelno 8 - 4

Skład: Samanta Baranienko (br), Klara Szczepańska (6), Matylda Smolińska (5), Amelia Witczak (3), Julia Burzyńska (2), Julia Majda (2), Inez Mrówka (1), Klaudia Marks (1), Maja Kosmatka, Marcelina Grabarska, Julia Marks, Zofia Mantych. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Serdeczne podziękowania dla Dominiki Grzegorek, Magdaleny Smolińskiej oraz Pawła Szczepańskiego!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)