Dziś mamy 2 grudnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

19 października 2020

Sukces mieszkanki gminy Kcynia. Brąz Marceliny Woźniak

fot. Szymon Rotnicki GKS Zamek Gołańcz

fot. Szymon Rotnicki GKS Zamek Gołańcz

W dniach 15-18.10.2020 w Nowym Tomyślu odbywały się Mistrzostwa Polski do lat #15 w podnoszeniu ciężarów. Na szczególną uwagę zasługują: złoty medal Zuzanny Ślipek, srebro Róży Włodarczyk, i brąz Marceliny Woźniak - mieszkanki gminy Kcynia (Chwaliszewo).

Drużyna Zamku Gołańcz spisała się znakomicie, osiągając drużynowo 10 miejsce na 61 rywalizujących drużyn. Dołożyliśmy sporą cegiełkę do zwycięstwa Wielkopolski w klasyfikacji wojewódzkiej. Oto wyniki naszych zawodniczek i zawodników:

Dziewczęta

Kategoria 40 kg

Róża Włodarczyk - drugie miejsce z wynikiem 29 kg w rwaniu i 38 kg w podrzucie – trzy srebrne medale w bojach

Kategoria 45 kg

Marcelina Woźniak - trzecie miejsce z wynikiem 35 kg + 44 kg – trzy brązowe medale w bojach

Kategoria 59 kg

Zuzanna Ślipek - pierwsze miejsce z wynikiem 65 kg + 80 kg – trzy złote medale w bojach, trzecie miejsce bez podziału na kategorie wagowe w klasyfikacji według punktacji Sinclaira – 201,3 pkt. – jest to pierwszy puchar w tej klasyfikacji w ponad 50-letniej historii sekcji podnoszenia ciężarów w Gołańczy na zawodach rangi Mistrzostw Polski

Kategoria 71 kg

Michalina Grzybowska - dziesiąte miejsce z wynikiem 33 kg + 45 kg

Kategoria +81 kg

Wiktoria Gniot - piąte miejsce z wynikiem 39 kg + 50 kg

Chłopcy

Kategoria 49 kg

Mikołaj Ślipek - jedenaste miejsce z wynikiem 32 kg + 40 kg

Materiał: Szymon Rotnicki GKS Zamek Gołańcz

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Narożniki
Gabinet / jadalnia / pokój dzienny
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Meble pokojowe
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Metkownica SATO JUDO 26
sugerowana cena producenta: 184,50PLN
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)