Dziś mamy 15 kwietnia 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 marca 2024

Sukces w Choceniu. Kcyńskie szczypiornistki wygrały pięć spotkań

fot. MLUKS

fot. MLUKS "Orlik" Kcynia

Wczoraj nasze szczypiornistki z rocznika 2011# i młodsze wzięły udział w I Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej w Choceniu.

W zawodach wzięło udział osiem zespołów. Nasza drużyna rozegrała pięć spotkań i wszystkie wygrała. W grupie zmierzyliśmy się z :

- UKS Olimpia Radzanowo 6-4

- MSPR Junak Włocławek II 10-5

- GTS Unia Choceń II 10-3

W półfinale wygrywamy z:

- AZS Włocławek 10-3

W finale pokonujemy:

- GTS Unia Choceń I 16-5

- Turniej możemy podzielić na dwie części. W grupie wygrywamy, jednak nasza gra nie jest dobra. Popełniamy proste błędy, obijamy słupki. W fazie pucharowej gramy zupełnie inaczej. Szybko, mocno, konsekwentnie. Gratulacje dla dziewczyn. Wszystkie dziewczyny dużo pograły. To najważniejsze. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie - przekazał trener Bartek Łyszczarz.

Jak zawsze podziękowania dla Mariusza i Pawła.

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Już zakwitły mniszki. Przygotuj smaczny syrop na przeziębienie

Mniszek lekarski to cenna roślina znana #z wielu prozdrowotnych właściwości. Nadszedł właśnie najlepszy moment na zbiór kwiatów. Można z nich przyrządzić miód lub syrop, który przyda się zimą, gdy dopadnie nas przeziębienie. Przepis jest prosty i tani. Wystarczy trochę cierpliwości.

(czytaj więcej)
0

Połowa szkolenia nowo wcielonych Terytorialsów. Wkrótce przysięga

To już połowa szkolenia nowo wcielonych# Terytoriasów w 82 batalionie lekkiej piechoty z Inowrocławia. Jest to bardzo intensywny element szkolenia podstawowego żołnierzy, który zakończy się złożeniem uroczystej przysięgi wojskowej 20 kwietnia br.

(czytaj więcej)
0

Wędrówka wzdłuż Kanału Bydgoskiego. Dużo dobrego humoru

Wczorajszą wędrówkę rozpoczęliśmy #w Bydgoszczy, skąd w piętnastoosobowym składzie wędrowaliśmy wzdłuż Kanału Bydgoskiego.

(czytaj więcej)
0

Dzisiaj Światowy Dzień Trzeźwości. Jak alkohol wpływa na nasz organizm?

Co roku 15 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia apeluje#, aby przynajmniej w tym jednym dniu powstrzymać się od spożywania jakichkolwiek produktów alkoholowych. Chce tym samym zwrócić uwagę na problem alkoholizmu oraz zagrożeń zdrowotnych wynikających z nadużywania alkoholu. Według WHO alkohol znajduje się na trzecim miejscu wśród czynników ryzyka dla zdrowia populacji. Większe ryzyko niesie za sobą palenie tytoniu i nadciśnienie tętnicze. Ponad 60 rodzajów chorób i urazów ma związek ze spożywaniem alkoholu.

(czytaj więcej)