Dziś mamy 27 stycznia 2023, piątek, imieniny obchodzą:

22 stycznia 2023

Zawodniczki spisały się znakomicie. Pewne miejsce w finale wojewódzkim

MLUKS

MLUKS "Orlik" Kcynia

Jesteśmy w finale wojewódzkim rocznika 2011! Dziś drużyna naszych szczypiornistek z rocznika 2011 rozegrała trzeci turniej eliminacyjny# gr.B w Kowalu. Dziewczyny spisały się znakomicie, wygrywając trzy spotkania.

+ Junak Włocławek 8-4
+ Mata Strzelno 7-6
+ AZS Włocławek 14-7

Czeka nas jeszcze jeden turniej w Strzelnie. Dzięki tak dobrej postawie dziewczyny zapewniły sobie miejsce w finale wojewódzkim.

Skład: Samanta Baranienko (br), Amelia Witczak (14), Matylda Smolińska (10), Marcelina Grabarska (2), Maja Kosmatka (1), Inez Mrówka (1), Klaudia Marks (1), Klara Szczepańska, Antonina Goszka, Julia Burzyńska, Julia Mrozowicz, Julia Majda. Trenerzy: Natalia Grzegorek i Bartek Łyszczarz.

Dziękujemy naszym rodzicom za doping!

Materiał: Bartek Łyszczarz/MLUKS "Orlik" Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak zaoszczędzić na żywnosci? Walka z inflacją w ... lodówkach

Inflacja utrzymująca się na poziomie kilkunastu procent sprawia, że ceny wielu produktów żywnościowych rosną# z miesiąca na miesiąc. Prognozy na przyszłość nie wróżą pozytywnych zmian, dlatego szybko musimy nauczyć się bardziej racjonalnej gospodarki naszymi zasobami. Wraz z początkiem nowego roku na platformie MajAcademy, ruszyło nowe wyzwanie, dzięki któremu każdy może w prosty sposób nauczyć się lepiej gospodarować budżetem, bez oszczędności na swoim zdrowiu!

(czytaj więcej)
0

Koszt utylizacji paneli fotowoltaicznych. Co dalej ze zużytymi modelami?

Panele fotowoltaiczne wciąż cieszą się dużą popularnością. Jako że świadomość ekologiczna Polaków nieustannie się zmienia, #to wiele osób już na etapie wyboru odpowiedniego rozwiązania zaczęło zadawać sobie pytanie – co zrobić po 25-30 latach, gdy panele nie będą nadawały się do dalszego użytkowania? I ile kosztuje utylizacja paneli fotowoltaicznych? Odpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Odchudzanie częstym postanowieniem noworocznym. Jak wytrwać na diecie?

Nikt nie wie, jak to się stało, że rozpoczęcie odchudzania stało się jednym z podstawowych postanowień, jakie# narzucamy sobie wraz z początkiem niemal każdego nowego roku. Żyjemy w kulturze diet. Jednak im bardziej są one restrykcyjne i pełne wyrzeczeń, tym trudniej w nich wytrwać. Tymczasem do pełni szczęścia wystarczy odrobina organizacji i wiedzy na temat podstawowych procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Jak mogą pomóc w tym dietetycy i MajAcademy – platforma zapewniająca profesjonalne wsparcie w dbaniu o nasze zdrowie.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)