Dziś mamy 3 marca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników. Lista zwycięzców

fot. KRUS

fot. KRUS

15 listopada br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie #hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały formularz zgłoszeniowy wraz z certyfikatem potwierdzającym ukończenie kursu.

Spośród nadesłanych 2 307 zgłoszeń, które wpłynęły do Biura Prewencji, Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Marek Surmacz wylosowali pięćdziesięciu laureatów, którym do końca 2023 r. zostaną przekazane nagrody. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele jednostek organizacyjnych KRUS.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ukończyli kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Zapraszamy najmłodszych do udziału w kolejnych działaniach prewencyjnych Kasy.

Lista laureatów V losowana hulajnóg dla dzieci które wzięły udział w kursie e-learningowym.

Źródło: KRUS

Oceń artykuł: 12 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (3)

    Ja, w dniu 06-12-2023 13:16:32 napisał:

    Nie dawno oferowali hulajnogi tym co się zaszczepia łapka w górę kto otrzymał .Odwagi

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Budowa hal
Kalendarz A3 12-miesięczny
42,00PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Szkolenie z HACCP
59PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
0

Reagujmy na cudzą krzywdę. Kontrole miejsc przebywania bezdomnych

Nakielscy dzielnicowi wspólnie z przedstawicielkami #pomocy społecznej, kontrolują miejsca, gdzie szukają schronienia osoby bez dachu nad głową i informują ich, gdzie można uzyskać pomoc. Mundurowi apelują, by zwracać uwagę na osoby potrzebujące pomocy. Nie bądźmy obojętni i reagujmy w takich sytuacjach.

(czytaj więcej)
0

Wypalanie traw jest niedozwolone. Jakie są konsekwencje prawne?

Wypalanie traw prowadzi do nieodwracalnych, niekorzystnych zmian #w środowisku naturalnym – ziemia wyjaławia się, zahamowany zostaje bardzo pożyteczny, naturalny rozkład resztek roślinnych oraz asymilacja azotu z powietrza.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Dzikiej Przyrody. Nieskażone ludzką działalnością

Dzikie miejsca znajdują się nie tylko #w dolinie rzeki Amazonki, a dzikie zwierzęta to nie tylko antylopy i tygrysy żyjące na sawannie. Niemal na całym globie odnajdziemy enklawy dzikiej przyrody. W Polsce także istnieją zakątki, w których przyroda jest niemal nieskażona ludzką działalnością. Paradoksalnie, w ochronie tego dziewiczego świata pomagają innowacje cyfrowe, które są wytworami człowieka.

(czytaj więcej)
0

Nie korzystaj z telefonu, gdy prowadzisz. Akcja "Łapki" na kierownicę

Jazda z telefonem w ręku znacząco zwiększa ryzyko #wypadku. Nawet kilka sekund nieuwagi może doprowadzić do wielu niebezpiecznych sytuacji na drodze.

(czytaj więcej)